I N T E N C J E   M S Z A L N E  8.12. - 15.12.2019

 

II NIEDZIELA ADWENTU – 8.12.

  8.00

Za śp. Zdzisława Korbala – intencja od brata Rafała z rodziną

  9.30

Za śp. Helenę, Jana i Henryka Domerackich

11.00

Za śp. Michała i Witolda Pańczaków

12.15

Za śp. Zygmunta Otto o zmarłych z rodziny

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące – msza święta gregoriańska

20.15

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Martyny i Jana w 1 rocznicę ślubu

 

Poniedziałek  9.12.

 6.45

Za dusze w czyśćcu cierpiące – msza święta gregoriańska

 8.30

Za zmarłych z rodzin Molskich i Klimkiewiczów

18.30

Za śp. Marię i Tadeusza Ludwiczak – intencja od wnuka Krzysztofa z żoną

 

Wtorek -  10.12.

  6.45

Za śp. Jacka, Jadwigę, Czesława i Irenę

  8.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące – msza święta gregoriańska

18.30

Za śp. Ziemowita Olszanowskiego – intencja od pracowników Zakładu Mikrobiologii UAM

 

Środa – 11.12.

  6.45

Za dusze w czyśćcu cierpiące – msza święta gregoriańska

  8.30

Za śp. Genowefę Zając, o radość nieba dla niej i jej bliskich z rodziny Zając po najdalsze pokolenia

18.30

Za śp. Stanisława Beranka w 19 rocznicę śmierci

 

Czwartek – 12.12.

  6.45

Za dusze w czyśćcu cierpiące – msza święta gregoriańska

  8.30

Za zmarłych z rodziny Kinderów i Ambroziaków

18.30

O budowę Domu Ulgi w Cierpieniu

 

Piątek – 13.12.

  6.45

Za dusze w czyśćcu cierpiące – msza święta gregoriańska

  8.00

Za śp. Eufrozynę i Teodora Kołodziejczaków oraz Salomeę i Pawła Kłaczak

18.00

Za śp. Zdzisława Ganię w 1 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Gania

 

Sobota – 14.12.

  8.30

Za śp. Marka i Wiesławę Piekarskich

18.30

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące – msza święta gregoriańska

 

2. Za zmarłych z rodziny Myszkowskich i Szymanków

 

III NIEDZIELA ADWENTU – 15.12.

  8.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące – msza święta gregoriańska

  9.30

Za śp. Barbarę Stawną, Grzegorza Rybaka i Janusza Jańczaka

11.00

Za śp. Elżbietę Kasprzak, o dar nieba – intencja od syna Macieja z żoną i synkiem

12.15

Za śp. Wiktorię i Aleksandra Wolskich i Marię Arendt

18.00

Za śp. Albina, Wandę Kuźnickich

20.15

Za śp. Jerzego